Регламент аукціону.

На сайті http://horobri.1plus1.ua в розділі «аукціон» перебувають лоти, які відомі українці запропонували для аукціону що проходить на підтримку кампанії зі збору коштів на купівлю реанімобілів для зони АТО.

В аукціоні може взяти участь кожна небайдужа людина.

Для цього Вам необхідно обрати лот, що сподобався за адресою http://horobri.1plus1.ua в розділі аукціон, натиснути кнопку «Взяти участь» та заповнити анкету.

Так Ви зареєструєте свої дані, які в подальшому будуть опрацьовані адміністраторами проекту.

На початку листопада 2014 року у місті Києві (про час та точне місце проведення буде повідомлено додатково) відбудеться аукціон із запрошенням усіх учасників, які зареєструвалися.

На аукціоні будуть виставлені усі лоти, які представлені на сайті. Запрошені гості можуть взяти участь в усіх торгах аукціону, а не лише в тих де вони зареєстровані.

Одразу після завершення аукціону, людина, яка виграла той чи інший лот, зобов’язана надати кошти, за які погодилася його придбати.

Якщо людина не може надати кошти в повному обсязі, одразу після закінчення торгів, їй буде запропоновано зробити це протягом двох робочих днів. В іншому випадку лот передадуть людині яка посіла в торгах друге місце.

Усе зароблене на аукціоні піде на придбання реанімобілів для зони АТО. Про кількість зібраних коштів та їхнє належне використання буде повідомлено на сайті http://horobri.1plus1.ua, а також в програмах «Хоробрі серця», ТСН та на сайтах УНІАН, TSN.ua.

на головну